Aurora od IBOX


Gotowy na gamingowe igrzyska AURORA GAMES ?! Wbijaj do naszej cyberprzestrzeni i dołącz do rywalizacji! Wybierz swoją ulubioną grę, weź udział w zabawie i zgarniaj nagrody od iBOX Aurora Gaming!

DOŁĄCZ

EKWPIUNEK

SKLEP

AURORA GAMES to gamingowe igrzyska, w których udział wziąć może każdy, bez względu na jego poziom zaawansowania i dotychczasowe wyniki. Razem z Cyberwolves specjalnie dla Was przygotowaliśmy serię wydarzeń, podczas których będziecie mieć okazję sprawdzić swoje gamingowe umiejętności i rywalizować z graczami całej Polski. Dołącz i graj m.in. w LoL i Valorant! 

W końcu nasze klawiatury, myszki, podkładki i słuchawki tworzymy właśnie po to, abyście Wy mogli z nich korzystać w czasie rozgrywek! 
 

AURORA GAMES & LoL

To doskonała okazja do świetnej zabawy w gronie wielbicieli League of Legends. Zbierz własną drużynę zgłoście się razem albo stwórz team wraz z innymi graczami i wygrywajcie razem! Zostań jednym z Herosów, fraguj, rushuj i osiągaj nieosiągalne dotychczas cele! 

Wygrywaj sprzęt od iBOX Aurora Gaming i przekonaj się, jaką jakość rozgrywki zapewnia klawiatura niskoprofilowa z mechanicznymi przełącznikami KRGD Red Switch i podświetleniem LED z podziałem na bloki funkcyjne. 

           TERMINY ROZGRYWEK 
  
 15 październik , start godz: 15:00
 16 październik , start godz: 15:00
 12 listopada , start godz: 15:00
 19 listopada , start godz: 15:00

AURORA GAMES & VALORANT

To możliwość zaprezentowania swojego doświadczenia, charakteru i stylu w gronie wielbicieli Twojej ulubionej taktycznej strzelanki! Pokaż swój zmysł taktyczny, atakuj, broń się, zaprezentuj swoje umiejętności strzeleckie i wyprzedź swoich przeciwników. 

Wygrywaj sprzęt od iBOX Aurora Gaming i przekonaj się, jaki komfort rozgrywki zapewniają słuchawki iBOX Aurora X10 z pilotem umożliwiającym wyłączenie mikrofonu, gdy nie jest potrzebny, zwiększając Twoją prywatność w trakcie rozgrywki. Postaw na komfort i ergonomię w atrakcyjnej cenie. 

           TERMINY ROZGRYWEK 

20 listopada , start godz: 15:00
26 listopada , start godz: 15:00 
                BLACK WEEK 
27 listopada , start godz: 15:00 
              BLACK WEEK 


AURORA GAMES w LICZBACH

DWA MIESIĄCE GRANIA

Tyle czasu zajmą rozgrywki turniejowe sygnowanych serią AURORA!

NAGRODY RZECZOWE

Dziesiątki atrakcyjnych nagród dla Uczestników, aż sześciu turniejów IBOX.

Poznaj graczy

Brakuje Ci "piątego"? Z nami znajdziesz kompanów do rozgrywki. Dołącz do Discord.

TURNIEJE AMATORSKIE

Dołącz do serii turniejów i zmierz się z graczami na swoim poziomie. Postaw pierwszy krok z IBOX!