Tarczyński Protein Team

Czas rzucić okiem ku tym, którzy być może za kilka lat będą mieli szansę zagrać na imprezie rangi Intel Extreme Masters – graczom amatorskim.


Z takie założenia w 2021 wyszliśmy wspólnie z marką Tarczyński. Jakie możliwości mają dziś młodzi, stawiający swoje pierwsze kroki w esporcie? Co wiedzą o branży, poza tym, że „siedzą” w niej duże pieniądze, a tylko nieliczni mogą je zarobić? Okazuje się, że coraz więcej dużych marek woli skierować swoje zainteresowanie ku narybkowi, w którym drzemie olbrzymi i wciąż niewykorzystany potencjał.

Efekt? W ciągu roku drużyna Tarczyński Protein Team spełniła goal i wystąpi na IEM 2022! Młodzi, utalentowani gracze reprezentujący markę Tarczyński dostali pole do rozwoju i udowodnienia najsilniejszym w Polsce drużynom, że determinacja, zgranie zespołu i wzajemne zrozumienie jest kluczem do spełniania celów.

Tarczyński S.A. działa na rynku od ponad 30 lat i jest liderem segmentu rynku produktów i przekąsek mięsnych. Firma od lat jest obecna w świecie sportu. Rozwój cyfryzacji i coraz większa popularność esportu sprawia, że sporty elektroniczne stają się częścią strategii biznesowej marki.