Tarczyński Studio Live

To przestrzeń oraz nowy kanał do komunikacji ze społecznością esportową, którego marka Tarczyński stała się sponsorem tytularnym. Tarczyński Studio Live, to nie tylko ekspozycja logotypów i lokowania produktów w czasie transmisji, ale przede wszystkim holistyczne podejście do kampanii marketingowej. Komunikaty kierowane są do odbiorców w czasie rzeczywistym, tworzone w oparciu o współpracę z profesjonalnymi analitykami i komentatorami CS:GO, a także influencerami i streamerami ze świata gamingu.

Game Spot

W ramach współpracy Tarczyński został również partnerem Game Spot’u - otwartej przestrzeni dla graczy, zlokalizowanej w Warszawie. To miejsce dla wszystkich, chcących szlifować swoje skille, rozegrać pierwsze prawdziwe turnieje czy szukać kolegów i koleżanek do swoich teamów. Gracze, bez względu na umiejętności, mogli skorzystać z naszego zaplecza treningowego, profesjonalnego sprzętu do grania i wskazówek zdolnych trenerów.

Tarczyński S.A. działa na rynku od ponad 30 lat i jest liderem segmentu rynku produktów i przekąsek mięsnych. Firma od lat jest obecna w świecie sportu. Rozwój cyfryzacji i coraz większa popularność esportu sprawia, że sporty elektroniczne stają się częścią strategii biznesowej marki.