TIGER Hyper Battle 2022 Podsumowanie

Sześć turniejów “Hyper Battle”, niesamowite nagrody oraz niepowtarzalne emocje! Podsumowanie serii turniejów Tiger Gamer. 

Przez 3 tygodnie odbywały się turnieje, w których gracze byli w stanie zdobyć niebywałe nagrody od energetyków po nagrody pieniężne! Widząc aktualny brak turniejów dla niedzielnych graczy i nie tylko, Cyberwolves wraz z marką Tiger postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy i zorganizowali łącznie 6 turniejów, które mają za zadanie zapewnić graczom możliwość wygrania niesamowitych nagród oraz pozwolić graczom poczuć super zabawę dzięki rywalizacji z innymi. 

Turnieje odbywały się w dniach 24 i 25 września, 1 i 2 października oraz 8 i 13 października. Podczas każdego turnieju gracze mieli szansę zgarnąć nagrody za poszczególne miejsca: Pierwsze miejsce: 5x 24x TIGER HYPER BANGER 5x PSC 200 5x Podkładka PRO-GAMER XXL Drugie miejsce: 5x 12x TIGER HYPER SPLASH 5x PSC 100 5x Podkładka PRO-GAMER XXL Trzecie miejsce: 5x 12x TIGER THUNDER 5x PSC 50 5x Podkładka PRO-GAMER XXL
 
 
 
Przebieg turniejów Tiger Gamer według uczestników Uczestnik turnieju Tiger Gamer - SeeN: “Uważam, że turniej był bardzo fajny, drużyny nie były zbyt mocne, co pozwoliło nam na zajęcie pierwszego miejsca. Bardzo podobała mi się inicjatywa turnieju dla niedzielnych graczy League of Legends, warto również dodać, że jestem wielkim fanatykiem marki Tiger i kilka razy w tygodniu korzystam z produktów tej marki. Niestety jedynym problemem był brak streama i za duża ilość wygranych podkładek” Uczestnik turnieju Tiger Gamer - Fedo: “Witam, w mojej opinii turniej był bardzo dobrze zorganizowany, dziękuje również panu Adminowi “Księdzu”, który wprowadza niesamowitą atmosferę na serwer discord, na który serdecznie zapraszam” Format turnieju Turniej opierał się na drabince turniejowej, która zawierała 16 drużyn. Każda z drużyn musiała zawierać co najmniej 5 zawodników i dopuszczalne było posiadanie 2 rezerwowych. Drabinka rozgrywana była w formacie Best Of One. Nagrody przyznaje się drużynom na miejscach pierwszym drugim oraz trzecim. Rywalizacja odbywa się na Summoner’s Rift w trybie draft turniejowy.

Czy będzie więcej tego rodzaju turniejów? Oczywiście, że tak już niedługo planujemy kolejną serię turniejów. Śledźcie stronę https://www.cyberwolves.pl/o-nas oraz dołączcie na naszego discorda, na którym będziemy informować o przyszłych turniejach https://discord.gg/pH8UnAY6