VALORANT TEST CHALLENGE - CYBERWOLVES GAMES

VALORANT TEST CHALLENGE - CYBERWOLVES GAMES

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Gra
Valorant
Valorant
Tryb rozgrywki
5on5
Data rozpoczęcia
Wt, 16.08 14:00
Miejsc
4/8
Platforma
pc

Jak grać?

1
Poznaj przeciwków!
Znajdź swój mecz w zakładce “Drabinka”. Tabela zostanie wygenerowana maksymalnie 15 minut od terminu rozpoczęcia rozgrywek. W Drabince przejdź do karty swojego meczu i przywitaj się na dedykowanym chat’cie meczowym. Wymienicie się nick’ami przypisanymi w Valorant, tak by można było zaprosić się do pokoju gry na serwerach Riot Games. (testerze, jeżeli opis jest dla Ciebie niezrozumiały - daj znać na Discord)


2
Tworzenie pokoju gry na serwerach RIOT
a) Jeden z kapitanów tworzy "Custom Lobby" (przejdź z "Play" do "Custom Game"). Ustalcie na kanale chat, który z Was to zrobi. 
b) Kapitanowie drużyn, zapraszają się do znajomych w Valorant.
c) W kolejnym kroku Kapitanowie zapraszają pozostałych graczy z swojej drużyny do powstałego Lobby. Wybrany kapitan rozpoczyna mecz.
3
Przesłanie i akceptacja wyniku.
Po zakończonym meczu, wykonaj screen z widocznym wynikiem meczu. W karcie Twojego meczu, wpisz wynik w odpowiednie miejsce i prześlij do akceptacji przeciwnikowi.
4
"fair-play"
Szanuj Wszystkich graczy. Zawsze dawaj odpowiedni czas na odpowiedź. Wzywaj admina tylko kiedy to konieczne. Powodzenia! 

Info

Turniej testowy! Dzięki, że do nas dołączyłeś. Dla każego z Uczestników turniejów testowych przygotowaliśmy nagrody za udział. Mamy nadzieję, że będziesz się super bawił. :-)

Jeżeli zobaczysz błąd w serwisie lub jakiś element będzie nie zrozumiały podziel się z nami swoimi uwagami w odpowiednim kanale na Discord'zie.

Pamiętaj, że Twój feedback jest dla nas bardzo ważny!

Valorant Test Challenge to klasyczny turniej 5on5 w Valorant. Wszystkie mecze odbywają się w ciągu jednego dnia. Nagrody przyznawane są trójce najlepszych drużyn. Zwycięzcę wyłania finał, 3 miejsce przyznawane jest drużynie, która przegrała w półfinale, ale zdobyła więcej punktów od przeciwnej po drugiej stronie drabinki.

Nagrody

1 miejsce
Podkładki XXL od PRO-GAMER
Odzież Cyberwolves
2 miejsce
Podkładki XXL od PRO-GAMER
Odzież Cyberwolves
3 miejsce
Podkładki XXL od PRO-GAMER
Odzież Cyberwolves
UWAGA: dla pozostałych uczestników również przewidziane są SUPER nagrody