AURORA GAMES X LOL#2

AURORA GAMES X LOL#2

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Gra
LoL
LoL
Tryb rozgrywki
5on5
Data rozpoczęcia
Pt, 18.11 15:00
Miejsc
10/16
Platforma
pc

Jak grać?

1
Znajdź i poznaj swojego przeciwnika!

Znajdź swój mecz w zakładce “Drabinka”. Tabela zostanie wygenerowana maksymalnie 15 minut od terminu rozpoczęcia rozgrywek. W Drabince przejdź do karty swojego meczu i przywitaj się na dedykowanym chat’cie meczowym. Wymienicie się nick’ami przypisanymi w League of Legends, tak by można było zaprosić się do pokoju gry na serwerach Riot Games.
2
Rozegranie meczu na serwerach Riot Games.
W League of Legends utwórz “Custom Tournament Game ” mapa Howling Abyss, rozegraj mecz z zaproszonymi przeciwnikami i pamiętaj o zrobieniu screenshota wyniku po zakończeniu potyczki.
3
Przesłanie i akceptacja wyniku.
Prześlij zrobiony screenshot wyniku do karty aktualnie rozgrywanego przez Ciebie meczu. Wpisz wynik w odpowiednie miejsce i prześlij do akceptacji przeciwnikowi. Zachowuj się 'fair-play', szanując Wszystkich graczy. Zawsze daj czas na odpowiedź. Powodzenia!

Info

Gotowy na gamingowe igrzyska AURORA GAMES?! 

Wbijaj do naszej cyberprzestrzeni i dołącz do rywalizacji! Wybierz swoją ulubioną grę, weź udział w zabawie i zgarniaj nagrody od iBOX Aurora Gaming! 

To doskonała okazja do świetnej zabawy w gronie wielbicieli League of Legends. Zbierz własną drużynę zgłoście się razem albo stwórz team wraz z innymi graczami i wygrywajcie razem! Zostań jednym z Herosów, fraguj, rushuj i osiągaj nieosiągalne dotychczas cele! 

Wygrywaj sprzęt od iBOX Aurora Gaming i przekonaj się, jaką jakość rozgrywki zapewnia klawiatura niskoprofilowa z mechanicznymi przełącznikami KRGD Red Switch i podświetleniem LED z podziałem na bloki funkcyjne. 

Uwaga: Rozgrywki dedykowane amatorom. Liczy się dobra zabawa i tujrniejowe emocje - już w każdy weekend. 
Potrzebujesz ekwpiunku do rozgrywek? Sprawdź najnowsze sprzęty dedykowane graczon z stajni IBOX na www.ibox.pl.

Dołącz do Discorda, gdzie przyjaźni administratorzy - są do Twojej dyspozycji. 

Wyniki poznacie do 30 minut od zakończenia każdego z turniejów, a punkty rankingowe zdobywane podczas każdego z wydarzeń pozwolą Wam zgarniać nagrody sezonu! Zbierz znajomych i zajmij slota w  AURORA GAMES X LOL#2.

Nagrody

1 miejsce
Klawiatura mechaniczna IBOX Aurora K-3 X5
CyberCoin 50
2 miejsce
CyberCoin 25
Słuchawki Aurora X3 x5
3 miejsce
Podkładka MPG5 x5