LEGENDS OF WOLVES #1

LEGENDS OF WOLVES #1

00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Gra
LoL
LoL
Tryb rozgrywki
5on5
Data rozpoczęcia
Sb, 22.10 15:00
Miejsc
4/8
Platforma
pc

Jak grać?

1
Znajdź i poznaj swojego przeciwnika!
Znajdź swój mecz w zakładce “Drabinka”. Tabela zostanie wygenerowana maksymalnie 15 minut od terminu rozpoczęcia rozgrywek. W Drabince przejdź do karty swojego meczu i przywitaj się na dedykowanym chat’cie meczowym. Wymienicie się nick’ami przypisanymi w League of Legends, tak by można było zaprosić się do pokoju gry na serwerach Riot Games.
2
Rozegranie meczu na serwerach Riot Games.
W League of Legends utwórz “Custom Tournament Game ” mapa Howling Abyss, rozegraj mecz z zaproszonymi przeciwnikami i pamiętaj o zrobieniu screenshota wyniku po zakończeniu potyczki.
3
Przesłanie i akceptacja wyniku.
Prześlij zrobiony screenshot wyniku do karty aktualnie rozgrywanego przez Ciebie meczu. Wpisz wynik w odpowiednie miejsce i prześlij do akceptacji przeciwnikowi. Zachowuj się 'fair-play', szanując Wszystkich graczy. Zawsze daj czas na odpowiedź. Powodzenia!

Info

Uwaga: Rozgrywki dedykowane amatorom. Liczy się dobra zabawa i tujrniejowe emocje - już w każdy weekend. Potrzebujesz ekwpiunku do rozgrywek? 

Dołącz do Discorda, gdzie przyjaźni administratorzy - są do Twojej dyspozycji. Gotowy? 

Wyniki poznacie do 30 minut od zakończenia każdego z turniejów, a punkty rankingowe zdobywane podczas każdego z wydarzeń pozwolą Wam zgarniać nagrody sezonu! Zbierz znajomych i zajmij slota w LEGENDS OF WOLVES.

Rozgrywki nie są powiązane lub sponsorowane przez Riot Games, Inc. lub League of Legends Esports.

Nagrody

1 miejsce
Podkładka ProGamer XXL X5
CyberCoiny 25
2 miejsce
CyberCoiny 10
3 miejsce